Pamiątka Chrztu Świętego - Anioły

Pamiątka Chrztu Świętego - Anioły Powiększ do pełnego rozmiaru

Srebrne tłoczone serce, obrazek przedstawiający anioły pochylone nad małym dzieckiem, oprawione w białą ramkę. Obrazek wykonany jest bardzo starannie, z użyciem innowacyjnego metalu szlachetnego Micro-Silver, pokrytego warstwą srebra 999,95%. Na obrazku jest wygrawerowany napis: Pamiątka Chrztu Świętego.

Producent: Beltarmi Włochy, wymiary: 13,8 cm x 12 cm.

 

 

Więcej szczegółów

Bel 02

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

85,00 zł

Srebrne tłoczone serce, obrazek przedstawiający anioły pochylone nad małym dzieckiem, oprawione w białą ramkę. Obrazek przeznaczony na prezent z okazji Chrztu Świętego. Obrazek wykonany jest bardzo starannie, z użyciem innowacyjnego metalu szlachetnego Micro-Silver, pokrytego warstwą srebra 999,95%.  Na obrazku jest wygrawerowany napis: Pamiątka Chrztu Świętego.

Producent: Beltarmi Włochy, wymiary: 13,8 cm x 12 cm. Obrazek opakowany jest w kartonik, do czyszczenia używać miękkiej ściereczki

 

 

 

 

 

 

 

 


Pakowanie prezentów

 • Szanowni Państwo,

  Posiadamy w ofercie ozdobne pakowanie prezentów. Każdy zakupiony produkt może zostać zapakowany w kolorowy papier i atłasową wstążkę, lub w piękne, kartonowe pudełko. Do prezentu można również dołączyć życzenia, które zostaną wysłane pod wskazany przez Państwa adres.

Kontakt

 • Koronkowa Filiżanka

  Tel: 606 441 885

  Godziny otwarcia:

  Pon-Piątek 11.00 - 18.00

  Sobota: 10.00 - 13:00


  Adres email:

  koronkowafilizanka@gmail.com