Zestaw prezentowy z pieskami, kubki, podkładki i puszka, komplet 2 szt

Zestaw prezentowy z pieskami, kubki, podkładki i puszka, komplet 2 szt Powiększ do pełnego rozmiaru

Zestaw porcelanowych kubków z bardzo dekoracyjnym nadrukiem i 2 korkowych podkładek pasujących wzorem do kubków. W centrum kubków znajdują się wyjątkowej urody psi dżentelmeni. Kubki wykonane są z wysokiej jakości porcelany, pakowanych w stylową puszkę. Porcelana przystosowana jest do mycia w zmywarce i używania w mikrofali. Idealny prezent dla oryginalnej miłośniczki kotów :)


 

 

Więcej szczegółów

Kj.kub 47

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

84,90 zł

Zestaw porcelanowych kubków z bardzo dekoracyjnym nadrukiem i 2 korkowych podkładek pasujących wzorem do kubków. W centrum kubków znajdują się wyjątkowej urody psi dźentelmeni. Kubki wykonane są z wysokiej jakości porcelany, pakowanych w stylową puszkę. Porcelana przystosowana jest do mycia w zmywarce i używania w mikrofali. Idealny prezent dla oryginalnej miłośniczki kotów :)

Pojemność kubków 250 ml, wymiar podkładek 10,5 cm x 10,5 cm, producent: Nuova R2S

 

 

 

 


Pakowanie prezentów

 • Szanowni Państwo,

  Posiadamy w ofercie ozdobne pakowanie prezentów. Każdy zakupiony produkt może zostać zapakowany w kolorowy papier i atłasową wstążkę, lub w piękne, kartonowe pudełko. Do prezentu można również dołączyć życzenia, które zostaną wysłane pod wskazany przez Państwa adres.

Kontakt

 • Koronkowa Filiżanka

  Tel: 606 441 885

  Godziny otwarcia:

  Pon-Piątek 11.00 - 18.00

  Sobota: 10.00 - 13:00


  Adres email:

  koronkowafilizanka@gmail.com