Dzbanek róże Nuova R2S

Dzbanek róże Nuova R2S Powiększ do pełnego rozmiaru

Dzbanek do kawy lub herbaty z kolekcji Różany Ogród. Charakterystyczny dla tej kolekcji jest subtelny wzór powtarzający się na każdym elemencie zastawy. Na dzbanku różany motyw występuje na pokrywce, dodatkowo elementem dekoracyjnym jest wypukły wzór układający się w kwiaty róż do ok. 3/4 wysokości dzbanka. Wzór nadaje niepowtarzalnego charakteru przedmiotowi. 

Wymiary: pojemność 800 ml

Więcej szczegółów

KJ.kub 06

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

70,00 zł

Dzbanek do kawy lub herbaty z kolekcji Różany Ogród. Charakterystyczny dla tej kolekcji jest subtelny wzór powtarzający się na każdym elemencie zastawy. Na dzbanku różany motyw występuje na pokrywce, dodatkowo elementem dekoracyjnym jest wypukły wzór układający się w kwiaty róż do ok. 3/4 wysokości dzbanka. Wzór nadaje niepowtarzalnego charakteru przedmiotowi. Piękny i elegancki prezent dla osób ceniących wysokoą jakość i piękne włoskie wzornictwo. Dzbanek zapakowany jest w eleganckie pudełko.

Wymiary: pojemność 800 ml

Pakowanie prezentów

 • Szanowni Państwo,

  Posiadamy w ofercie ozdobne pakowanie prezentów. Każdy zakupiony produkt może zostać zapakowany w kolorowy papier i atłasową wstążkę, lub w piękne, kartonowe pudełko. Do prezentu można również dołączyć życzenia, które zostaną wysłane pod wskazany przez Państwa adres.

Kontakt

 • Koronkowa Filiżanka

  Tel: 606 441 885

  Godziny otwarcia:

  Pon-Piątek 11.00 - 18.00

  Sobota: 10.00 - 13:00


  Adres email:

  koronkowafilizanka@gmail.com