Herbata rooibos pomarańcza, imbir, trawa cytrynowa ekspresowa 20 szt - Basilur

Herbata rooibos pomarańcza, imbir, trawa cytrynowa ekspresowa 20 szt - Basilur Powiększ do pełnego rozmiaru

Herbata rooibos z dodatkiem liści, kwiatów i skórki z pomarańczy, imbiru, trawy cytrynowej i jeżyny. Z tej mieszanki powstaje łagodny napar z wyraźną nutą pomarańczy i imbiru.


Rooibos jest to czerwonokrzew pochodzący z Afryki. Jego liście kształtem przypominają igły sosnowe. Rooibos nie jest spokrewniony z krzewem herbacianym, napar  nie zawiera kofeiny ani garbników.

 

 

 

 

 

 

Więcej szczegółów

Hb. 71322

2 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

18,00 zł

Herbata rooibos z dodatkiem liści, kwiatów i skórki z pomarańczy, imbiru, trawy cytrynowej i jeżyny. Z tej mieszanki powstaje słomkowy napar z wyraźną nutą pomarańczy i imbiru. Napar charakteryzuje się łagodnością i brakiem typowego w herbatach zielonych lub czarnych posmaku goryczy.

Rooibos jest to czerwonokrzew pochodzący z Afryki. Jego liście kształtem przypominają igły sosnowe. Rooibos nie jest spokrewniony z krzewem herbacianym, dlatego też napar z czerwonokrzewu nie zawiera kofeiny ani garbników.

Dzięki braku kofeiny odpowiedni jest dla dzieci, jak i kobiet w ciąży. Zawiera dużą ilość witaminy C, dzięki czemu wzmacnia odporność. Dodatkowo ma dużą ilość przeciwutleniaczy, które zwalczają wolne rodniki oraz mikroelementów takich jak żelazo, fluor czy cynk. Rooibos polecany jest kobietom na bóle menstruacyjne, a karmiącym matkom – na poprawę laktacji. Flawonoidy zawarte w rooibosie działają antydepresyjnie. Napar rooibosa bardzo dobrze wpływa na układ pokarmowy. Rooibos bardzo dobrze nawadnia organizm. Polecany do picia przy występujących objawach alergii.

Waga netto: 20 x 1,5g = 30g

Skład: herbata rooibos (2,5%) liście i kwiaty pomarańczy (30%) imbir (25%), trawa cytrynowa (24%), skórki pomarańczy (10%) jeżyny (6%) oraz naturalny aromat pomarańczy (2,5%)

Region: Afryka

Sposób parzenia:
Zalać gorącą wodą o temp. 95 st. C (tzw. biały wrzątek; gorąca niewrząca), parzymy od 3 do 5 min.

 

 

 

 

 


Pakowanie prezentów

 • Szanowni Państwo,

  Posiadamy w ofercie ozdobne pakowanie prezentów. Każdy zakupiony produkt może zostać zapakowany w kolorowy papier i atłasową wstążkę, lub w piękne, kartonowe pudełko. Do prezentu można również dołączyć życzenia, które zostaną wysłane pod wskazany przez Państwa adres.

Kontakt

 • Koronkowa Filiżanka

  Tel: 606 441 885

  Godziny otwarcia:

  Pon-Piątek 11.00 - 18.00

  Sobota: 10.00 - 13:00


  Adres email:

  koronkowafilizanka@gmail.com