Napis, zawieszka - dla nauczyciela

Napis, zawieszka - dla nauczyciela Powiększ do pełnego rozmiaru

Tabliczka w kształcie serca w wykonana z mdf, w kolorze białym, przecierana z dekoracyjnymi wstawkami. Napis brzmi: "Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić". W podziękowaniu za trudną pracę za wskazywanie właściwej drogi, przekazywanie wiedzy, wskazywanie perspektyw, wspieranie w trudnych chwilach. Dziękujemy! 

Wymiary: wysokość 16 cm x szerokość 19 cm

 

 

Więcej szczegółów

Kj. nst 78

3 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

22,90 zł

Tabliczka w kształcie serca w wykonana z mdf, w kolorze białym, przecierana. Napis na tabliczce wykonano różnymi rodzajami czcionek: "Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić". W podziękowaniu za trudną pracę za wskazywanie właściwej drogi, przekazywanie wiedzy, wskazywanie perspektyw, wspieranie w trudnych chwilach. Dziękujemy! Uczniowie klasy (miejsce na samodzielne wpisanie odpowiedniego symbolu)

Wymiary: wysokość 16 cm x szerokość 19 cm

 

 

 

 

 

 

 

 


Pakowanie prezentów

 • Szanowni Państwo,

  Posiadamy w ofercie ozdobne pakowanie prezentów. Każdy zakupiony produkt może zostać zapakowany w kolorowy papier i atłasową wstążkę, lub w piękne, kartonowe pudełko. Do prezentu można również dołączyć życzenia, które zostaną wysłane pod wskazany przez Państwa adres.

Kontakt

 • Koronkowa Filiżanka

  Tel: 606 441 885

  Godziny otwarcia:

  Pon-Piątek 11.00 - 18.00

  Sobota: 10.00 - 13:00


  Adres email:

  koronkowafilizanka@gmail.com