Tabliczka drewniana, zawieszka, życzenia dla nowożeńców

Tabliczka drewniana, zawieszka, życzenia dla nowożeńców Powiększ do pełnego rozmiaru

Tabliczka kształcie serca w wykonana z mdf, w kolorze kremowym, przecierana. Tekst napisany jest kilkoma czcionkami: W DNIU ŚLUBU: DZIŚ PRZYSIĘGLIŚCIE SOBIE MIŁOŚĆ NIESKOŃCZONĄ, ON-JEST TWOIM MĘŻEM, ONA-TWOJĄ ŻONĄ! ŻYCZYMY WAM SZCZĘŚCIA, ŻYCIOWEJ MĄDROŚCI I DŁUGIEJ, PIĘKNEJ SZCZĘŚLIWEJ PRZYSZŁOŚCI! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA! 

Wymiary: wysokość 13 cm x szerokość 14,5 cm

 

 

Więcej szczegółów

Kj. nst 8

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

24,00 zł

Tabliczka, zawieszka w kształcie serca w wykonana z mdf, w kolorze kremowym, przecierana. Tekst napisany jest kilkoma czcionkami, bardzo dekoracyjny, są to życzenia dla Młodej Pary: W DNIU ŚLUBU: DZIŚ PRZYSIĘGLIŚCIE SOBIE MIŁOŚĆ NIESKOŃCZONĄ, ON-JEST TWOIM MĘŻEM, ONA-TWOJĄ ŻONĄ! ŻYCZYMY WAM SZCZĘŚCIA, ŻYCIOWEJ MĄDROŚCI I DŁUGIEJ, PIĘKNEJ SZCZĘŚLIWEJ PRZYSZŁOŚCI! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA!  Zawieszka wręczana jest zamiast kwiatów na ślub Młodej Parze.

Wymiary: wysokość 13 cm x szerokość 14,5 cm

 

Gorąco polecam !

 

 

 

 

 

 

 


Pakowanie prezentów

 • Szanowni Państwo,

  Posiadamy w ofercie ozdobne pakowanie prezentów. Każdy zakupiony produkt może zostać zapakowany w kolorowy papier i atłasową wstążkę, lub w piękne, kartonowe pudełko. Do prezentu można również dołączyć życzenia, które zostaną wysłane pod wskazany przez Państwa adres.

Kontakt

 • Koronkowa Filiżanka

  Tel: 606 441 885

  Godziny otwarcia:

  Pon-Piątek 11.00 - 18.00

  Sobota: 10.00 - 13:00


  Adres email:

  koronkowafilizanka@gmail.com