Sklep internetowy Koronkowa Filiżanka powstał po to, aby każda Pani mogła znaleźć takie artykuły dekoracyjne, które pozwolą na stworzenie ciepłego i klimatycznego wnętrza. 

Nie od dziś wiadomo, że najlepiej czujemy się w domu, gdy jesteśmy u siebie, odpoczywamy i relaksujemy się. Aby osiągnąć ten stan otaczamy się pięknymi przedmiotami, nie zawsze jednak  muszą to być rzeczy najdroższe, antyki, czy designerskie meble. Czasami warto przyjrzeć sie uważniej i dostrzec urodę w zwykłym, codziennym przedmiocie, który odkryje przed nami swój charakter i duszę. Nawet pojemnik na cukier może być piękny! Ceramika, porcelana, szkło i drewno to materiały z których stworzone jest większość przedmiotów w moim sklepie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zarówno miłośnicy stylu shabby chic, vintage, zakochani w Prowansji i angielskiej porcelanie mogą wybrać coś, co przyniesie radość, a przy okazji będzie ładną dekoracją.

Staram się, aby wszystkie prezentowane artykuły były niepowtarzalne, lecz  przede wszystkim stawiam na jakość. Sukcesywnie poszerzam asortyment. Liczę też, że dzięki Państwa sugestiom uda się dopasować go do Waszych potrzeb.

Dokładam wszelkich starań, aby artykuły codziennego użytku miały stylktóry doda uroku każdemu pomieszczeniu.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego sklepu firmowego w Warszawie przy ulicy ul. Żelaznej 74

 


Zgadzam się

Nasza strona WWW używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody możesz zablokować cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej lub opuścić stronę.